Opinie o programach ksiegowych

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, wykonujące w miejscu Windows, są bardzo funkcjonalne i ich obsługa intuicyjna. Istnieje jednak zawsze grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli obracać się tabulatorem. Istnieją i firmy lub przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w drugie komputery. Dla nich teraz stworzono program Comarch Klasyka, jaki sprzedaje wszystkie innowacyjne rozwiązania i łatwości w klasycznej formie graficznej.

http://xzs.pl/66a-multilan-active-7Zobacz naszą stronę www

Comarch klasyka istnieje w szerocy funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i dużej. Pozwoli na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, razem z rejestracją operacji handlowych, dodatkowo w walutach obcych. W ramach aplikacji odpowiedzialna jest możliwa liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zastosowaną bazę banków, którą można użyć do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym punktem pomysłu jest element Płace. Pozwala on możliwość prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i dodawania zarobków. Ważna w nim zauważać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten osiągnie same na tworzenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a jeszcze generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla każdych użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do nowych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Widać wtedy istnieć niezwykle interesująca oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może skupiać się z 40% rabatem, i najnowsza możliwość aplikacji została przewidziana w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia też chciane nowości w przepisach, jakie z innych powodów mogą po nisku nie przybyć do wersji klasycznej.